HİZMETLERİMİZ

Temizlik Hizmetlerimiz:

Katı atık toplama ve taşıma:

Firmamız sürekli artan ve yenilenen atık taşıma araçları ile görev başındadır. Bölgede çöpün toplanması ve katı atık aktarma istasyonuna taşınması süresince her türlü çevresel tedbirler alınır; çevre ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde aktarım gerçekleşir.


Cadde ve sokakların süpürülmesi:

Cadde ve sokaklar süpürge işçileri tarafından sabahın erken saatlerinde süpürülmeye başlanır. Bölge halkı sabah evden çıktığında etrafta kirlilik göremez. Süpürge aracı ile ara arterler periyodik olarak temizlenir.


Cadde ve sokakların yıkanması:

Su tankerleri ile bölgede cadde ve sokaklar periyodik olarak yıkanır ve sulanır. Tankerlerin arkasındaki dezenfektan düzeneği ile çöp noktalarının hijyeni sağlanır.


Katı atıkların geri kazanılması:

Çevremizde gördüğümüz çöp aslında atılması gereken, değersiz çöp değildir. Çöpün içinde gördüğünüz bir çok madde, tekrar hammadde olarak kullanılabilir, değerlendirilebilir. Firmamız katı atıların geri kazanılması için gerekli işlemleri yürütmektedir.2007©KONARSAS

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'konarsas_db'@'localhost' (using password: YES) in /home/konarsas/public_html/sayac.php on line 2
OLMADI